Kontakt

Salaam Film & Dialog
Nørre Allé 7
2200 København N

Kontoret er åbent kl. 09:30-16:30 på hverdage.
Tlf.: 32 118 188 / 32 118 288
E-mail: info@salaam.dk
CVR: 28164297

Kontonummer: Merkurbank 8401 – 10 60 633
Specifikt Salaam Filmfestival: filmfestival@salaam.dk

Faste medarbejdere 

Leder Solveig Thorborg: solveig@salaam.dk / Mobil: 28 80 00 81

Projektleder Lisbeth Lyngse: lisbeth@salaam.dk

Festival- og printkoordinator Sisse Nesgaard: sisse@salaam.dk / Mobil: 28 83 00 86

Projektkoordinator på Salaam skole Charlotte Selvig Svensen, skriv til: skole@salaam.dk

Administration Anna Clausen: admin@salaam.dk

Kommunikationsmedarbejder Helena Hansen: kontakt@salaam.dk

Presse presse@salaam.dk